ZAKŁAD PRODUKCJI URZĄDZEŃ AUTOMATYKI Sp. z o.o.
english polski

Witamy na naszej stronie...

zapraszamy do zapoznania się

z naszą ofertą siłowników elektrycznych

logo_UE_rgb_1.jpg

 Zapytania ofertowe

PRACA

  •  Technik serwisu i kontroli jakości

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie się zajmować:

    Uruchamianiem i testowaniem urządzeń: siłowników elektrycznych oraz urządzeń energoelektronicznych.
    Przeprowadzanie instalacji, testów oraz wykonywanie prac serwisowych na obiektach oraz w siedzibie spółki.
    współpracą z technologami, działem rozwojowym oraz działem produkcyjnym.

    Wymagania:

    Wykształcenie minimum średnie techniczne (elektroniczne, elektrotechniczne, mechatroniczne)
    dobra znajomość oprogramowania  MS Exel
    wiedza z zakresu budowy maszyn, elektrotechniki, techniki mikroprocesorowej oraz automatyki przemysłowej
    zdolności manualne
    biegłe czytanie rysunku technicznego, schematów elektrycznych i elektronicznych
    bardzo dobra organizacja pracy własnej
    sumienność oraz terminowość
    umiejętność pracy w zespole
    Chęci do podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
    czynne prawo jazdy kat. B (sporadyczne wyjazdy służbowe)
    świadectwo kwalifikacyjne E1 SEP do1 kV (mile widzenie E2 oraz E3)

    Oferujemy:

    pracę pełną wyzwań przy zaawansowanych projektach
    wynagrodzenie adekwatne do efektów pracy i zaangażowania w powierzone zadania
    stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym  - w tytule proszę wpisać nazwę stanowiska: Konstruktor mechanik,  na adres: e.golian@zpua.com.pl

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Zakład Produkcji Urządzeń Automatyki Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Tęczowej 57."
    Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.  KLAUZULA INFORMACYJNA dot. OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

    Kontakt
    Sekretariat: ul Tęczowa 57, 50-950 Wrocław
    e-mail: e.golian@zpua.com.pl
    tel. 71 342 88 30